Biegnijmy razem 21 czerwca godz.11.00 – Stadion GOSiR, ul. Jeziorna

Szanowni Państwo!

Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie Gminy Komorniki  wraz z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji  i Gminną komisją Ro organizuje BIEG dla Przedszkoli z terenu Gminy Komorniki. Celem jest promocja aktywności fizycznej i wychowania dziecka w duchu wspólnej zabawy, szacunku i miłości. Koncepcja biegu polega na wspólnym starcie dziecka i rodzica (dziecko przebiega ok. 50m,  następnie dalej biegnie rodzic/opiekun ok. 2km po trasie leśnej). Akcja ma na celu aktywizację sportową dzieci i najmłodszych, gdzie liczy się Wasz udział, nie mierzymy czasu , punktujemy tych którzy ukończą bieg dla danego przedszkola. Udział w biegu jest bezpłatny, wystarczy przyjść i się zapisać !!!

Trzy najlepsze przedszkola z największą ilością zgłoszonych uczestników  otrzymają BONY PIENIĘŻNE  na zakup sprzętu sportowego.
Każde dziecko, które weźmie udział w biegu i konkurencjach sportowych otrzyma medal -Certyfikat Sportowca i drobną nagrodę.

Podczas akcji BIEGNIJMY RAZEM przewidzianych jest wiele innych atrakcji dla dzieci m.in. malowanie twarzy , dmuchańce, konkurencje sportowe itp.

Regulamin Biegnijmy razem

Oświadczenie rodzica i dziecka 2015(1)