Wirtualny spacer

Nasze Przedszkole istnieje od 2011 roku, jest placówka kameralną z rodzinną atmosferą. Przedszkole mieści się w wolnostojącym budynku. Budynek posiada 4 sale dydaktyczne z przyległymi łazienkami, szatnie, biuro, gabinet logopedyczny i kuchnie. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt, meble, pomoce dydaktyczne i bezpieczne zabawki. W salach zorganizowane są kąciki tematyczne oraz kąciki stałe np. do obserwacji przyrodniczych, czytelniczy itp. Ciągle doskonalimy swoją bazę lokalową, dbamy, aby sale wyglądały estetycznie i sprzyjały wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Olbrzymim atutem naszej placówki jest przestronny parking. Nasz plac zabaw zaspokaja potrzeby dzieci na świeżym powietrzu. Kolorowe i bezpieczne urządzenia rekreacyjne zachęcają do zabawy. Bliskie sąsiedztwo lasu sprzyja spacerom i obserwacjom przyrody. Dobra lokalizacja, wyposażenie, estetyka pomieszczeń i otoczenia dopełnia działania dydaktyczno – wychowawcze przez co  wpływa na wysoką ocenę naszej placówki. Miła i przyjazna atmosfera wśród pracowników jest naszą wizytówką, a zyskują na tym przede wszystkim dzieci.

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu:

  • Gimnastyka korekcyjna
  • Rytmika
  • Język angielski
  • Religia
  • Logopedia

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr tel: 61-810-74-40 oraz e-mail przedszkole_stawna@onet.pl i bardzo chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

Poniżej fotorelacja z naszego przedszkola :

Budynek oraz plac zabaw :

Hol :

Szatnia :

Sale : 

Toaleta :

Gabinet logopedy :