O grupie

Jesteśmy najmłodszymi dziećmi w naszym przedszkolu. Bardzo lubimy przychodzić do przedszkola, wspólnie się bawić, śpiewać i tańczyć. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata, lubimy wszelkie doświadczenia, ciekawe opowieści oraz zabawę na świeżym powietrzu. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Lubimy wszelkiego rodzaju gry i zabawy ruchowe. Jesteśmy żywiołowi a każde z nas jest indywidualne, niepowtarzalne. Mimo, iż różnimy się od siebie to tworzymy fajny i zgrany zespół. Staramy się być samodzielni, chociaż nie zawsze nam to wychodzi. Po dniu wypełnionym aktywnością odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek terapeutycznych.

Aktualności grupy

O grupie

Naszym ulubionym zajęciem są zabawy konstrukcyjno-manipulacyjne oraz zabawy w kącikach tematycznych. Zawsze chętnie uczestniczymy we wszelkiego rodzaju zajęciach dydaktycznych, proponowanych przez nasze ciocie. Jesteśmy dla siebie mili i koleżeńscy. Lubimy spędzać czas w naszej sali, ponieważ panuje tu miła i rodzinna atmosfera. Uczymy się wykorzystując różnorodne aktywizujące metody pracy, które dają nam możliwość wszechstronnego rozwoju oraz zdobywania różnorodnych doświadczeń.

Aktualności grupy

O grupie

Jesteśmy  weseli, uśmiechnięci, ciekawi świata i interesujemy się  wszystkim, co nas otacza. Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów i osób dorosłych. staramy się być dla siebie mili, szanujemy swoją pracę i innych. Kochamy śpiewać i tańczyć, chętnie też malujemy, rysujemy. Dużo czasu spędzamy na wspólnych zabawach w naszej sali i na placu zabaw, a gdy pora wracać do domu to nie zawsze łatwo rozstajemy się z kolegami. Lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień sprawia nam radość, a na naszych twarzach zawsze widoczny jest uśmiech.

 

aktualności grupy

O grupie

Bardzo lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane  w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie. Jesteśmy samodzielni i koleżeńscy.  Z chęcią uczymy się wszystkiego co nowe. Każdy dzień wypełniamy  radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy.  Edukacja łączy się z zabawą, przez co zdobywamy nowe wiadomości i umiejętności. Po dniu wypełnionym wrażeniami, zawsze jest czas na relaks.  Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostamy wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nas czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Aktualności grupy